Elektromagnetický smog versus mobilní telefony a pokusy na zvířatech

Všechno to začalo roku 1991, kdy se v USA vytvořil jedné ženě na pravém uchu nádor, na jehož následky později zemřela. Tato žena používala mobilní telefon. Bohužel, soudní proces který se zde konal poškozená rodina nevyhrála.

Hned po tomto skandálu výrobci mobilních telefonů, aby uhájili své zájmy a také zisky, začali sponzorovat rozličné výzkumy v naději, že právě jejich produktu se nebude týkat onen skandálek. K tomuto účelu byla obětována kvanta laboratorních pokusných zvířat - kočky, králíci, myši, krysy, křečci a další a další druhy, které byly bombardovány elektromagnetickým zářením a potom usmrceny a pitvány, aby se zjistila poškození vnitřních orgánů. Tyto ukrutné a mylné experimenty, které pokračovaly stále dále však nepřinesly nic jiného než nespolehlivá a chaotická data, která se rozhodně nedala označit za vědecké výsledky.

Rada Evropy doporučuje zakázat používání mobilních telefonů a WIFI sítí ve školách

Výbor Rady Evropy zkoumal důkazy, že technologie mají “potenciálně škodlivý dopad” na lidi, a dospěl k závěru, že je nutno okamžitě zasáhnout na ochranu dětí. Zpráva výboru argumentuje, že je zapotřebí vyhnout se chybám, k nimž došlo, když činitelé odpovědní za zdraví veřejnosti nereagovali dost rychle proti nebezpečí azbestu, kouření a olova v benzínu.

Výrazně vyšší výskyt onemocnění rakovinou způsobeno vysílači mobilních operátorů

V okruhu cca. 200 m okolo antén vysílačů mobilních operátorů byl zjištěn signifikatně vyšší výskyt onemocnění rakovinou. Toto ukázala světově unikátní „Případová-kontrolní- studie“, která otázku rizika rakoviny způsobené vysílači mobilních operátorů na základě historicky sestavených dat měření vzala pod lupu. Studie byla provedena Dr. Gerdem Oberfeldem na zakázku Korutanské vlády.

Devastace přírody elektromagnetickým zářením

Mobilní vysílací věže a mobilní telefony – jejich záření je pro člověka víc než zdravotní riziko. Plošné ozařování Země vysílači mobilních operátorů  může přispět k ekologické katastrofě. Již nyní existují souvislosti  mezi úhynem včel a zářením mobilních telefonů.
Nebo vymizením ptáků ve městech?  Důkaz máme zde a nemusíme chodit daleko.

Na základě vlastní desetileté práce a rozsáhlého mezinárodního výzkum ukazuje biofyzik Dr. rer. nat. Ulrich Warnke,  citlivost přírody na elektrické a magnetické působení a na vznik života.

Naše MOTTO

“Z celého srdca a s hlbokým presvedčením chceme eliminovať škodlivé elektromagnetické žiarenie, aby nezaťažovalo naše zdravie, okolie, prírodu a životné prostredie ako celok.“

Team BioProtect

Spolupracujeme

MUDr. Dolejšová MUDr. Nováková
MUDr. Krejčová MUDr. Zeman
MUDr. Chvála MUDr. Ratajová
Mgr. Konrádová ...

Hľadáme

partnerov pre Slovensko, Poľsko a Českú republiku.

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať. e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.